Cennik

Zaproszenia

Grupa cenowa 50 sztuk i powyżej 11 do 49 sztuk Poniżej 10 sztuk
A od 3,50
Cena zależy od stopnia skomplikowania i jest kalkulowana oddzielnie.
B1 5,80 7,0
C 5,30 5,80 8,80
D 6,40 6,90 9,50

W cenę wliczona jest kartka z nadrukiem (na kartonie lub wklejce) oraz standardowa koperta z nadrukiem.

Uwaga! Zbyt duża liczba zmian w tekście pomiędzy poszczególnymi zaproszeniami, spowoduje że zwiększenie liczby sztuk w zamówieniu nie spowoduje obniżenia ceny. Nadruk różnych nazwisk nie jest w tym przypadku liczony jako zmiana.

 

Usługi dodatkowe

Standardowo do kartek dodawana jest biała koperta biurowa. Na życzenie może być ona zamieniona na wysokiej jakości, sztywną, włoską kopertę. Za taką kopertę obowiązuje dopłata.

 

Włoska koperta 1,10 PLN

Niektóre zaproszenia są dekorowane zdjęciami. Jeżeli przykład zaproszenia zawiera zdjęcie, to jest ono wliczone w cenę. Jeżeli jednak nie, lub zawiera jedno a Ty (oprócz prezentowanej dekoracji) chciałbyś dodatkowe - poprosimy Cię o dopłatę.

Nadruk dodatkowego zdjęcia

1,10 PLN

 

Dostawy

Wysyłka krajowa (Poczta Polska) po wpłacie na konto 14 PLN
za pobraniem 20 PLN
Wysyłka krajowa kurierem (na życzenie i tylko po wpłacie na konto) 20 PLN
Wysyłka zagraniczna (Poczta Polska) Do krajów Europy Do 1 kg 44 PLN
Od 1 do 2 kg 79 PLN
Do Ameryki Północnej Do 1 kg 55 PLN
Od 1 do 2 kg 101 PLN

 

 

To może Cię zainteresować

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.