Czy zaproszenia ślubne to sztuka?

Dodatki ślubne są jak ubranie. Perfekcyjnie dobrane i skrojone upiekszą całą uroczystość. Wśród nich zaproszenia ślubne pełnią znamienną rolę, bo zwiastują całe wydarzenie i sprawiają, że goście mają lub nie mają ochoty w nim uczestniczyć. Zadbajmy o to, aby nasze dodatki były wyjątkowe - jak ubrania - z najwyższej półki.

Prawdziwa sztuka to ręcznie robione zaproszenia, będące odzwierciedleniem charakteru zarówno uroczystości, jej uczestników jak i zachowujące ślad po ręce mistrza. Tak jest w krawiectwie, tak jest też w przypadku dodatków ślubnych.

To w przypadku, gdy zamawiacie Państwo zaproszenia ślubne ręcznie robione, możecie zażyczyć sobie całkowicie indywidualny, niecodzienny projekt, dopracowany w szczegółach - prawdziwe haute couture.

Inspiracją może być wszystko... suknia ślubna, pora roku, specjalny kolor, jakaś obca kultura. Takie zaproszenia ślubne będą odzwierciedleniem nas samych oraz wyraźnym przekazem dla tych, którym je wręczamy.

Ślub powinien mieć wyjątkową oprawę, w końcu - jest to jedyna taka chwila w życiu. Sympatycznie jest mieć własny pomysł oraz własny styl, a nawet jeżeli sami ich nie mamy - można zwrócić się do nas, abyśmy zaprojektowali coś wyjątkowego. Idealne zaproszenia ślubne na idealna okazję.

 

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.