Kombinacja weselna, zaprosznia ślubne i inne

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego...

Organizacja ślubu, to jedno z największych przedsięwzięć w życiu, zwłaszcz osób młodych. Musimy zadbać o wszystko, więc czasasmi uciekają nam drobiazgi, a to one nadają całości wyjątkowy charakter. Gdy restauracja jest już zamówiona, orkiestra czy DJ wybrany, muzyka dobrana, fotograf jest, suknia zamówiona... czy wszystko jest gotowe? Nie... zostało mnóstwo rzeczy... drobiazgi, dodatki, elementy, które pozwolą naszym gościom poczuć sie wyjątkowo.
Absolutnie, nie zostawiajmy ich na koniec - to wróży katastrofom. Generalnie, powinniśmy zacząć od wyznaczenia ogólnego stylu. Nawet wybór sali powinien opierać się na wybranym stylu. Dzięki temu - całość nie będzie pospolitą układanką elementów, ale przemyślama kompozycją. Wiele osób, już po zakończonym weselu ma przemyślenia, że gdyby miała to zrobić jeszcze raz, zabrała by się do wszystkiego zupełnie inaczej. To dlatego doradzamy rozpocząć od zastanowienia się - w jakim stylu całość ma się odbyć?
Gdy już wyznaczymy sobie styl, np. w oparciu o jakąś kolorystykę, z motywem przewodnim w kolorze pomarańczu i czerni, musimy poszukać dodatków ślubnych spełniających nasze wymagania. Niestety, dość trudno jest zlaneść w ofercie rynkowej zaproszenia ślubne, ze wstawkami w pomarańczu i czerni. Na szczęście. tutaj z pomocą przychodzą artyści jak Beata Stefaniak, którzy wykonają dla nas dodatki dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. Zaproszenia ślubne, zawiadomienia, winietki na stoły, podziękowania dla gości, karty menu. Przy pomocy artysty, możemy puścić wodze fantazji. Nawet jeżeli gdzieś przesadzimy, taka osoba rozpozna przesadę i nakieruje nas na właściwy tor. Pamiętajmy... zaproszenia ślubne nie muszą być nudne ani takie same jak wszystkie inne. Przykładem może być Pani małgorzata, która jakiś czas temu zamówiła zaproszenia ślubne z motywem baby jagi. Wykonane zaproszenia ślubne były w kolorze bordo, z wykonaną z krepy i innych naturalnych dodatków, sympatyczną czarownicą na miotle. Uroczystość weselna odbyła sie w zajeździe Baba Jaga a zaproszeni gości, pomimo że zaproszenia ślubne były conajmniej zaskakujące - bawili się wyśmienicie.

 

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.