Jak zamówić?

 1. Wybierz wzór tekstu nadrukowywanego w środku lub skomponuj swój.
 2. Podaj imię i nazwisko osoby lub osób zapraszających na uroczystość (pary młodej a w przypadku zaproszeń na chrzest lub komunię - dziecka).
 3. Podaj datę i miejsce uroczystości oraz - jeżeli przewidujesz - adres miejsca w którym odbędzie się przyjęcie.
 4. Policz, ile sztuk będzie Ci potrzebne.
  Zawsze istnieje szansa, że ktoś odmówi przybycia a ktoś inny wejdzie w jego miejsca lub też może się zdarzyć, że zapomniałeś o kimś istotnym, dlatego dodaj do podliczonej ilości 10% pustych zaproszeń (bez nadruku).Te dodatkowe zaproszenia zaoszczędzą Ci nerwów, czasu i pieniędzy.
 5. Przygotuj listę nazwisk gości, które mają być nadrukowane na zaproszeniach. Pamiętaj, aby nazwiska do nadrukowania były odmienione (zapraszasz Jana Kowalskiego a nie Jan Kowalski).
 6. Jeżeli wybrałeś zaproszenia ze zdjęciem - przygotuj ładne, wyraźne zdjęcie na jasnym, w miarę jednolitym tle.
 7. Wybierz koperty (zwykłe czy za dopłatą eleganckie włoskie).
 8. Zastanów się, jaki termin realizacji będzie dla Ciebie idealny.
 9. Podaj dane teleadresowe (swoje imię i nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu).
 10. Napisz do nas e-mail w którym zawrzyj wszystkie wymienione powyżej informacje.
 11. Pamiętaj aby w każdym kierowanym do nas liście podpisać się imieniem i nazwiskiem tak, abyśmy nie mieli problemów ze zidentyfikowaniem Twojego zamówienia i kolejnej korespondencji.
Wybierz interesujący Cię produkt (zaproszenie). Jeżeli nie widzisz idealnego - wybierz najbardziej zbliżone - dopasujemy je dla Ciebie. Musisz jedynie napisać, jakie zmiany Cię interesują.

Skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej i odeślemy Ci do akceptacji zdjęcie wersji roboczej zaproszenia. Podamy Ci też możliwy termin realizacji i ostateczną cenę. W niektórych wypadkach prosimy o wpłatę zaliczki.

Jeżeli wszystko będzie Ci odpowiadało - daj nam znać (również pocztą elektroniczną) i oczekuj przesyłki z zamówionymi zaproszeniami.

 

To może Cię zainteresować

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.