Zaproszenia

Oferowane zaproszenia, zawiadomienia i kartki wykonywane są z artystycznym smakiem, rękodzielniczymi metodami, przy zastosowaniu najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. Są estetyczne i dopracowane. Każda z nich jest niepowtarzalna (za wyjątkiem kartek konkretnego typu, zamówionych w większych ilościach).

Ręczne wykonawstwo i niepowtarzalność sprawia, że w ofercie dostępne są zaproszenia na każdą okazję. Jeżeli pomiędzy przykładowymi zaproszeniami nie zobaczysz takich jakie Cię interesują - napisz. Dostaniesz zaproszenie na zamówienie.

Zaproszenia wykonane są na sztywnym (często ręcznie czerpanym) kartonie o gramaturze 230 - 300 g/m2.

Zaproszenia wykonywane są w różnych formatach: DL - 10x20 cm, B6 - 11,5x17 cm, A6 - 10x15 cm, kwadrat - 15x15 cm.

Standardowo do kartek dodawana jest biała koperta biurowa. Na życzenie może być ona zamieniona na wysokiej jakości, sztywną, włoską kopertę. Za taką kopertę obowiązuje dopłata.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

W tej części znajdziesz najwyższej jakości zaproszenia na ślub, zawiadomienia ślubne, wizytówki na stoły, telegramy, podziękowania i przywieszki na wódkę weselną.

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia, które uświetnią tą jakże ważną uroczystość.

Zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na chrzest

Ten pierwszy raz przekażesz całej rodzinie zaproszenie na uroczystość dziecka w formie pisemnej. Warto uświetnić ją eleganckimi, ręcznie robionymi zaproszeniami na chrzest.

 

To może Cię zainteresować

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.