Zaproszenia komunijne

zaproszenia-na-komunie-wzor-dla-najbardziej-wymagajacych-ico
zaproszenia-na-komunie-wzor-z-kalka-ico
zaproszenia-na-komunie-wzor-promocyjny
dla-tych-ktorzy-nie-moga-czekac-baner

 

189 ico

Wzór 189

Karton formatu B6 lub A6 w kolorach białym lub ecru. Przewiązane wstążką, tekstylny kielich i napis "Zaproszenie".

 

Cena: B1

192 ico

Wzór 192

Karton formatu DL w kolorze białym lub ecru. Brzeg kartonu ozdobnie wycięty. Zaproszenie przewiązane przez środek wstążką, hostia na podwójnej podklejce.

 

Cena: D

155 ico

Wzór 155

Zaproszenie lub podziękowanie będące uzupełnieniem zaproszenia - wzór 192. Sprzedawane osobno lecz mogą stanowić komplet. Dostępna kolorystyka: biały lub ecru.

 

Cena zaproszenia: XX, podziękowania: XX

138 ico

Wzór 138

Zaproszenie, podziękowanie i wizytówka na stół. Całość w jednej kolorystyce: elegancki popiel, białe dodatki, napisy na granatowych poklejkach. Sprzedawane osobno.

 

Cena zaproszenia: XX, podziękowania: XX

190 ico

Wzór 190

Oryginalne zaproszenie w formacie kwadratu. Podwójna dekoracja z ozdobnej taśmy i wstążki oraz hostia tworzą niesamowity efekt.

 

Cena C

183 ico

Wzór 183

Minimalistyczne zaproszenie ozdobione piękną taśmą i hostią.

 

Cena C

180 ico

Wzór 180

Klasyczne zaproszenie z kielichem i flizeliną w kolorze starego złota. Nadruk "Zaproszenie..." bezpośrednio na kartonie.

 

Cena D

179 ico

Wzór 179

Klasyczne zaproszenie z kielichem i flizeliną. Dopasowana kolorystycznie wstążka dopełnia dzieła.

 

Cena D

178 ico

Wzór 178

Kolejne klasyczne zaproszenie, tym razem z kielichem na siatce.

 

Cena D

176 ico

Wzór 176

Piękne zaproszenie z kielichem i kokardką. Pięknie kaligrafowany napis podkreśla ręczne wykonastwo.

 

Cena D

149 ico

Wzór 149

Zaproszenie z kielichem i tiulową wstążką. Elegancja i prostota.

 

Cena D

 

Nowości

Wiele osób pyta mnie o możliwość wykonania zaproszenia na komunię dla wymagających w kolorach ecru i złotym. To wspaniały pomysł, który natychmiast przekładam w czyn i udostępniam Państwu zaproszenie w wersji ecru.

Najnowsze artykuły

 

Ślub jest jednym z tych aspektów naszego życia, w któym tradycja ma wiele do powiedzenia. Wiele rzeczy robionych jest zgodnie z tradycyjną etykietą. Na szczęście, etykieta dotycząca zaproszeń ślubnych nie jest ani specjalnie skomplikowana, anie też specjalnie droga. Przeczytaj artykuł.

 

Zaproszenia ślubne to dla nas coś naturalnego, ale czy zawsze tak było? Przeczytaj artykuł o historii zaproszeń ślubnych.

 

Najistotniejsze elementy podczas ślubu? My, goście, dobra muzyka, pyszne jedzenie, trochę alkoholu dla rozkręcenia zabawy, suknia panny młodej... Sporo tego... wychodzi z tego niezła kombinacja plus zaproszenia ślubne w tle.

 

Istnieje coś takiego, jak moda ślubna. Niby oczywiste, ale czy o tym pamiętamy? Przeczytaj, jakim trendom podlegają zaproszenia ślubne?

 

Zaproszenia ślubne mogą być proste i skomplikowane. Można je kupić w Tesco, galerii, przez internet. Może je wykonać osoba bez pomysłu lub artysta, bo zaproszenia ślubne to też sztuka? Przeczyta artykuł!

 

Przeczytaje też inne artykuły w kategoriach: porady ślubne.

 

 

Narodziny dziecka to wielka radość dla rodziców, którą chcemy podzielić się z najbliższymi. Pierwsze miesiące po urodzeniu, to także czas przygotowania do wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka. Jak się do niego przygotować? Rozpocznijmy od wizyty u księdza z którym ustalimy datę chrztu. Następnym krokiem będzie zaproszenie bliskich z którymi będziemy chciali celebrować tą uroczystość. Chrzest - jak każda ważna uroczystość - wymaga szczególnej oprawy. Istotnym więc będzie zaproszenie gości w odpowiedni sposób. Zaproszenia na chrzest będą tu bardzo na miejscu.